Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4609X-101-220LF |
| LIXINC Part # | 4609X-101-220LF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 22 OHM 9SIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4609X-101-220LF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4609X-101-220LF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4600X |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 22 |
| төзімділік: | ±1Ohm |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 9 |
| бір элементке арналған қуат: | 200mW |
| температура коэффициенті: | ±250ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 9-SIP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 9-SIP |
| өлшем / өлшем: | 0.898" L x 0.098" W (22.81mm x 2.49mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.200" (5.08mm) |
| YC164-FR-07680RL | RES ARRAY 4 RES 680 OHM 1206 | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-07649KL | RES ARRAY 8 RES 649K OHM 1606 | 862 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-2HV683JV | RES ARRAY 8 RES 68K OHM 1506 | 199614 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-JK-07160KL | RES ARRAY 4 RES 160K OHM 2012 | 905 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-0717R8L | RES ARRAY 4 RES 17.8 OHM 1206 | 994 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4610X-101-394LF | RES ARRAY 9 RES 390K OHM 10SIP | 922 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RF062PJ204CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 949 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-N8V562JX | RES ARRAY 4 RES 5.6K OHM 0804 | 30871 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-07100RL | RES ARRAY 4 RES 100 OHM 1206 | 915 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-07210KL | RES ARRAY 2 RES 210K OHM 0606 | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308M-101-512 | RES ARRAY 7 RES 5.1K OHM 8SIP | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767141223GP | RES ARRAY 13 RES 22K OHM 14SOIC | 969 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-FR-07499RL | RES ARRAY 4 RES 499 OHM 0804 | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10970 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.14606 | $0.14606 |
| 2000 | $0.14606 | $292.12 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.