Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | EXB-28V823JX |
| LIXINC Part # | EXB-28V823JX |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 82K OHM 0804 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | EXB-28V823JX ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 16 - Apr 20 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | EXB-28V823JX |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | EXB |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 82k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | Automotive AEC-Q200 |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0804, Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0804 |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.018" (0.45mm) |
| VSSR2001472JTF | RES ARRAY 19 RES 4.7K OHM 20SSOP | 802 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-07510RL | RES ARRAY 4 RES 510 OHM 1206 | 904 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-072K32L | RES ARRAY 4 RES 2.32K OHM 1206 | 835 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-073K16L | RES ARRAY 4 RES 3.16K OHM 0804 | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768163224GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 220K OHM 16SOIC | 917 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNTA2001BT1 | RES ARRAY 4 RES 2K OHM 8SOIC | 832 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-24V472JX | RES ARRAY 2 RES 4.7K OHM 0404 | 46144 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-3-221/331LF | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC358TJK-071KL | RES ARRAY 8 RES 1K OHM 2512 | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MDP160333R0GE04 | RES ARRAY 8 RES 33 OHM 16DIP | 930 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4114R-2-121LF | RES ARRAY 13 RES 120 OHM 14DIP | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16-49R9F8LF | RES ARRAY 8 RES 49.9 OHM 2506 | 929 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16A-470J4LF | RESARRAYA 4X0603 47R 5% 63MW CON | 805 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 14819 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.50000 | $0.5 |
| 20000 | $0.00839 | $167.8 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.