Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MPMT1002DT1 |
| LIXINC Part # | MPMT1002DT1 |
| Өндіруші | Vishay |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES NETWORK 2 RES 5K OHM TO236-3 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MPMT1002DT1 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MPMT1002DT1 |
| Бренд: | Vishay |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Vishay |
| сериясы: | MPM |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Voltage Divider |
| қарсылық (ом): | 5k |
| төзімділік: | ±0.5% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | ±0.1% |
| резистор қатынасы-дрейф: | ±2ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 3 |
| бір элементке арналған қуат: | 100mW |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | Voltage Divider (TCR Matched) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | SOT-23 |
| өлшем / өлшем: | 0.113" L x 0.051" W (2.86mm x 1.30mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.040" (1.02mm) |
| TC164-FR-0727RL | RES ARRAY 4 RES 27 OHM 1206 | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC06A01150RGPA | RES ARRAY 5 RES 150 OHM 6SIP | 946 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1747V0205QT9W | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN34F1002CT | RESARRAY0603X4 1% 10K OHM | 75957 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16-820J4LF | RES ARRAY 4 RES 82 OHM 1206 | 16710 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ACASA1001E2001P1AT | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 1206 | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-V4V3R0JV | RES ARRAY 2 RES 3 OHM 0606 | 10482 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-T01-472 | RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 14SOIC | 957 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4114R-3-302/622LF | RES NTWRK 24 RES MULT OHM 14DIP | 883 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766161331GPTR7 | RES ARRAY 15 RES 330 OHM 16SOIC | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0711K3L | RES ARRAY 2 RES 11.3K OHM 0606 | 952 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP10C01180RGEJ | RES ARRAY 9 RES 180 OHM 10SIP | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-07118KL | RES ARRAY 2 RES 118K OHM 0606 | 821 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10815 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.75560 | $1.7556 |
| 1000 | $1.68300 | $1683 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.