Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RAVF164DFT62K0 |
| LIXINC Part # | RAVF164DFT62K0 |
| Өндіруші | Stackpole Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 62K OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RAVF164DFT62K0 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RAVF164DFT62K0 |
| Бренд: | Stackpole Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Stackpole Electronics, Inc. |
| сериясы: | RAVF |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 62k |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | Automotive AEC-Q200 |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| 4306M-102-473 | RES ARRAY 3 RES 47K OHM 6SIP | 905 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310M-104-820/820 | RES NETWORK 16 RES 82 OHM 10SIP | 828 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNTV50022002T1 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 908 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-JK-07820RL | RES ARRAY 4 RES 820 OHM 2012 | 804 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-072K7L | RES ARRAY 4 RES 2.7K OHM 1206 | 910 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-102-435 | RES ARRAY 4 RES 4.3M OHM 8SIP | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-101-820 | RES ARRAY 9 RES 82 OHM 10SIP | 940 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16-200J8LF | RES ARRAY 8 RES 20 OHM 1506 | 949 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1365V0174BA9U | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306R-102-393 | RES ARRAY 3 RES 39K OHM 6SIP | 800 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 753161151GP | RES ARRAY 14 RES 150 OHM 16DRT | 907 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RF064PJ183CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 901 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768163203GP | RES ARRAY 8 RES 20K OHM 16SOIC | 856 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10815 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01500 | $0.015 |
| 5000 | $0.01500 | $75 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.