Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | YC124-JR-073KL |
| LIXINC Part # | YC124-JR-073KL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 3K OHM 0804 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | YC124-JR-073KL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | YC124-JR-073KL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | YC124 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 3k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0804, Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| 766143271GPTR7 | RES ARRAY 7 RES 270 OHM 14SOIC | 975 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1747V0023QT9W | RES ARRAY 4 RES 500 OHM 8SOIC | 899 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0714R7L | RES ARRAY 4 RES 14.7 OHM 0804 | 953 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-07232RL | RES ARRAY 4 RES 232 OHM 1206 | 988 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T01-511LF | RES ARRAY 8 RES 510 OHM 16SOIC | 972 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4820P-T01-472LF | RES ARRAY 10 RES 4.7K OHM 20SOIC | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767143390GP | RES ARRAY 7 RES 39 OHM 14SOIC | 842 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 741X083472JP | RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 0804 | 4766 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 742C0833322FP | RES ARRAY 4 RES 33.2K OHM 1206 | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MPMT2003AT1 | RES NTWRK 2 RES 100K OHM TO236-3 | 1788 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-1-111 | RES ARRAY 8 RES 110 OHM 16DIP | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MNR14ERAPJ560 | RES ARRAY 4 RES 56 OHM 1206 | 929 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-18V561JX | RES ARRAY 4 RES 560 OHM 0502 | 11237 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10910 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00797 | $0.00797 |
| 10000 | $0.00797 | $79.7 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.