Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 742C08356R0FP |
| LIXINC Part # | 742C08356R0FP |
| Өндіруші | CTS Corporation |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 56 OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 742C08356R0FP ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 742C08356R0FP |
| Бренд: | CTS Corporation |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | CTS Corporation |
| сериясы: | 742 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 56 |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| RM062PJ150CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 995 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-07107KL | RES ARRAY 4 RES 107K OHM 1206 | 828 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-0791KL | RES ARRAY 4 RES 91K OHM 1206 | 901 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0726R1L | RES ARRAY 4 RES 26.1 OHM 0804 | 885 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16-154J8LF | RES ARRAY 8 RES 150K OHM 1506 | 852 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4610X-102-223LF | RES ARRAY 5 RES 22K OHM 10SIP | 2413 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-07402RL | RES ARRAY 8 RES 402 OHM 1606 | 979 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T03-221/271L | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-071KL | RES ARRAY 2 RES 1K OHM 0606 | 925 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP10C0112K0GEJ | RES ARRAY 9 RES 12K OHM 10SIP | 952 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY10-223J4LF | RES ARRAY 4 RES 22K OHM 0804 | 32387 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNTA1001BT1 | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8SOIC | 821 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0778K7L | RES ARRAY 4 RES 78.7K OHM 0804 | 969 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10885 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04522 | $0.04522 |
| 25000 | $0.04522 | $1130.5 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.