Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CAY16-274J8LF |
| LIXINC Part # | CAY16-274J8LF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 270K OHM 1506 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CAY16-274J8LF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CAY16-274J8LF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | CAY16 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 270k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1506, Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1506 |
| өлшем / өлшем: | 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| CAY17-240JALF | RES ARRAY 8 RES 24 OHM 1206 | 906 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-07150RL | RES ARRAY 4 RES 150 OHM 0804 | 882 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767141271GP | RES ARRAY 13 RES 270 OHM 14SOIC | 960 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T02-103 | RES ARRAY 15 RES 10K OHM 16SOIC | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNTV20015001T3 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 874 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-E10C181J | RES ARRAY 8 RES 180 OHM 1608 | 5859 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768161683GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 68K OHM 16SOIC | 950 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN34J623CT | RESARRAY0603X4 5% 62K OHM | 924 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF104DJT110R | RES ARRAY 4 RES 110 OHM 0804 | 944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF104DJT9R10 | RES ARRAY 4 RES 9.1 OHM 0804 | 955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF104DJT120K | RES ARRAY 4 RES 120K OHM 0804 | 885 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0797R6L | RES ARRAY 4 RES 97.6 OHM 0804 | 881 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767163394GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 390K OHM 16SOIC | 911 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10965 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04216 | $0.04216 |
| 10000 | $0.04216 | $421.6 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.