Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TC164-FR-0793K1L |
| LIXINC Part # | TC164-FR-0793K1L |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 93.1K OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TC164-FR-0793K1L ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TC164-FR-0793K1L |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | TC164 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 93.1k |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| RM062PJ103CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 916 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 742C0833301FP | RES ARRAY 4 RES 3.3K OHM 1206 | 990 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN34J200CT | RESARRAY0603X4 5% 20 OHM | 185976 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308M-101-122LF | RES ARRAY 7 RES 1.2K OHM 8SIP | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 742C0831001FP | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 1206 | 821 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4420P-T02-392 | RES ARRAY 19 RES 3.9K OHM 20SOIC | 891 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-D10C561J | RES ARRAY 8 RES 560 OHM 1206 | 7511 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 746X101331JP | RES ARRAY 8 RES 330 OHM 1206 | 5431 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-JR-07270KL | RES ARRAY 4 RES 270K OHM 0804 | 878 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PRA100I4-1KBWNT | SFERNICE THIN FILMS | 890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4608X-101-822LF | RES ARRAY 7 RES 8.2K OHM 8SIP | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767161222GP | RES ARRAY 15 RES 2.2K OHM 16SOIC | 904 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 742C04382R5FP | RES ARRAY 2 RES 82.5 OHM 0606 | 889 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10933 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01632 | $0.01632 |
| 5000 | $0.01532 | $76.6 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.