Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4416P-1-151 |
| LIXINC Part # | 4416P-1-151 |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 150 OHM 16SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4416P-1-151 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 24 - Apr 28 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4416P-1-151 |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4400P |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 150 |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | 50ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 160mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 16-SOL |
| өлшем / өлшем: | 0.410" L x 0.295" W (10.41mm x 7.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.114" (2.90mm) |
| TC164-FR-073K92L | RES ARRAY 4 RES 3.92K OHM 1206 | 963 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC158TJR-0712KL | RES ARRAY 8 RES 12K OHM 1206 | 861 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-34V362JV | RES ARRAY 2 RES 3.6K OHM 0606 | 891 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN34J910CT | RESARRAY0603X4 5% 91 OHM | 964 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T01-822 | RES ARRAY 8 RES 8.2K OHM 16SOIC | 864 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-1-510 | RES ARRAY 8 RES 51 OHM 16SOIC | 824 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16-182J8LF | RES ARRAY 8 RES 1.8K OHM 1506 | 981 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-07137KL | RES ARRAY 2 RES 137K OHM 0606 | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| OSOPA1002AT1 | RES ARRAY 10 RES 10K OHM 20SSOP | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC09A01100KGPA | RES ARRAY 8 RES 100K OHM 9SIP | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768205131APTR13 | RES NTWRK 36 RES MULT OHM 20SOIC | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-38V820JV | RES ARRAY 4 RES 82 OHM 1206 | 55952 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC08A0320K0GEK | RES ARRAY 4 RES 20K OHM 8SIP | 824 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10882 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.66500 | $0.665 |
| 1500 | $0.65000 | $975 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.