Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RAVF104DJT75K0 |
| LIXINC Part # | RAVF104DJT75K0 |
| Өндіруші | Stackpole Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 75K OHM 0804 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RAVF104DJT75K0 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RAVF104DJT75K0 |
| Бренд: | Stackpole Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Stackpole Electronics, Inc. |
| сериясы: | RAVF |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 75k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | Automotive AEC-Q200 |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0804, Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.020" (0.50mm) |
| YC162-FR-07169KL | RES ARRAY 2 RES 169K OHM 0606 | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 741X163220JP | RES ARRAY 8 RES 22 OHM 1506 | 81432 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-24V680JX | RES ARRAY 2 RES 68 OHM 0404 | 6573 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16A-103J4LF | RESARRAYA 4X0603 10K 5% 63MW CON | 997 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16-1201F4LF | RES ARRAY 4 RES 1.2K OHM 1206 | 10321 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF162-JR-0762RL | RES ARRAY 2 RES 62 OHM 0606 | 923 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767145102AP | RES NTWRK 24 RES MULT OHM 14SOIC | 831 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-07178RL | RES ARRAY 4 RES 178 OHM 0804 | 819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766163224GP | RES ARRAY 8 RES 220K OHM 16SOIC | 996 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 753161102GP | RES ARRAY 14 RES 1K OHM 16DRT | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4420P-T02-103 | RES ARRAY 19 RES 10K OHM 20SOIC | 908 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16-1912F4LF | RES ARRAY 4 RES 19.1K OHM 1206 | 916 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4606X-102-821LF | RES ARRAY 3 RES 820 OHM 6SIP | 864 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10941 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00660 | $0.0066 |
| 10000 | $0.00660 | $66 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.