Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 741X163473JP |
| LIXINC Part # | 741X163473JP |
| Өндіруші | CTS Corporation |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 47K OHM 1506 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 741X163473JP ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 741X163473JP |
| Бренд: | CTS Corporation |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | CTS Corporation |
| сериясы: | 741 |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 47k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1506, Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.156" L x 0.063" W (3.95mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| CSC09A011K00FPA | RES ARRAY 8 RES 1K OHM 9SIP | 925 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4416P-1-101 | RES ARRAY 8 RES 100 OHM 16SOIC | 996 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNTA4991AT1 | RES ARRAY 4 RES 4.99K OHM 8SOIC | 964 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRA06P08311K0JTA | RES ARRAY 4 RES 11K OHM 1206 | 919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306R-101-273LF | RES ARRAY 5 RES 27K OHM 6SIP | 990 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF162-JR-07160RL | RES ARRAY 2 RES 160 OHM 0606 | 827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-07124KL | RES ARRAY 8 RES 124K OHM 1606 | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4608X-104-471/681L | RES NETWORK 12 RES MULT OHM 8SIP | 997 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1365V0173BA0R | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 838 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MNR14ERAPJ112 | RES ARRAY 4 RES 1.1K OHM 1206 | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4820P-T01-474 | RES ARRAY 10 RES 470K OHM 20SOIC | 847 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4606X-102-301LF | RES ARRAY 3 RES 300 OHM 6SIP | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-JR-0715KL | RES ARRAY 4 RES 15K OHM 0804 | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10885 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06480 | $0.0648 |
| 5000 | $0.06480 | $324 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.