Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | YC122-JR-07240RL |
| LIXINC Part # | YC122-JR-07240RL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 2 RES 240 OHM 0404 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | YC122-JR-07240RL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | YC122-JR-07240RL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | YC122 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 240 |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 4 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0404 (1010 Metric), Convex |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.016" (0.40mm) |
| YC124-JR-0751RL | RES ARRAY 4 RES 51 OHM 0804 | 1299 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-38V133JV | RES ARRAY 4 RES 13K OHM 1206 | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T03-302/622L | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC | 903 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF104DFT62K0 | RES ARRAY 4 RES 62K OHM 0804 | 946 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ACASA1003U1003P1AT | ACAS 0612 100K U 100K AT P1 | 5455 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF104DFT150R | RES ARRAY 4 RES 150 OHM 0804 | 814 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-0746K4L | RES ARRAY 4 RES 46.4K OHM 1206 | 916 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-0714KL | RES ARRAY 4 RES 14K OHM 2012 | 805 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766163100GP | RES ARRAY 8 RES 10 OHM 16SOIC | 971 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16-222J8LF | RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 2506 | 4720 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-101-182 | RES ARRAY 7 RES 1.8K OHM 8SIP | 823 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768163390GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 39 OHM 16SOIC | 946 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-34V473JV | RES ARRAY 2 RES 47K OHM 0606 | 112775 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10958 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00564 | $0.00564 |
| 10000 | $0.00564 | $56.4 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.