Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 741X08349R9FP |
| LIXINC Part # | 741X08349R9FP |
| Өндіруші | CTS Corporation |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 49.9 OHM 0804 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 741X08349R9FP ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 741X08349R9FP |
| Бренд: | CTS Corporation |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | CTS Corporation |
| сериясы: | 741 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 49.9 |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0804, Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| YC124-FR-0771R5L | RES ARRAY 4 RES 71.5 OHM 0804 | 946 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-101-562LF | RES ARRAY 9 RES 5.6K OHM 10SIP | 2849 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766161561GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 560 OHM 16SOIC | 813 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766141223GPTR7 | RES ARRAY 13 RES 22K OHM 14SOIC | 838 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRA06P0832K00JTA | RES ARRAY 4 RES 2K OHM 1206 | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMKMS408-10KBWTA | RMKM S408 10K 0.1% 0.05% TR100 | 933 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 752103330GP | RES ARRAY 5 RES 33 OHM 10SRT | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 743C083151JP | RES ARRAY 4 RES 150 OHM 2008 | 1241 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF162-JR-07390KL | RES ARRAY 2 RES 390K OHM 0606 | 984 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4606X-101-332LF | RES ARRAY 5 RES 3.3K OHM 6SIP | 2039 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC09A0110K0FEK | RES ARRAY 8 RES 10K OHM 9SIP | 1774 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP06C01100KGEJ | RES ARRAY 5 RES 100K OHM 6SIP | 882 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM2012A-103/303-PBVW10 | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 0805 | 864 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10901 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05985 | $0.05985 |
| 20000 | $0.05985 | $1197 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.