Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | EXB-18V680JX |
| LIXINC Part # | EXB-18V680JX |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 68 OHM 0502 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | EXB-18V680JX ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | EXB-18V680JX |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | EXB |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 68 |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 31mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0502 (1406 Metric), Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0502 |
| өлшем / өлшем: | 0.055" L x 0.024" W (1.40mm x 0.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.018" (0.45mm) |
| 4116R-1-180 | RES ARRAY 8 RES 18 OHM 16DIP | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC08A03270RGPA | RES ARRAY 4 RES 270 OHM 8SIP | 882 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4820P-T01-271 | RES ARRAY 10 RES 270 OHM 20SOIC | 969 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-074K75L | RES ARRAY 4 RES 4.75K OHM 0804 | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16-5602F4LF | RES ARRAY 4 RES 56K OHM 1206 | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 741X08349R9FP | RES ARRAY 4 RES 49.9 OHM 0804 | 943 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-FR-0771R5L | RES ARRAY 4 RES 71.5 OHM 0804 | 906 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-101-562LF | RES ARRAY 9 RES 5.6K OHM 10SIP | 2962 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766161561GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 560 OHM 16SOIC | 912 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766141223GPTR7 | RES ARRAY 13 RES 22K OHM 14SOIC | 909 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRA06P0832K00JTA | RES ARRAY 4 RES 2K OHM 1206 | 905 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMKMS408-10KBWTA | RMKM S408 10K 0.1% 0.05% TR100 | 829 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 752103330GP | RES ARRAY 5 RES 33 OHM 10SRT | 949 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 12570 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.36000 | $0.36 |
| 10000 | $0.03878 | $387.8 |
| 30000 | $0.03684 | $1105.2 |
| 50000 | $0.03609 | $1804.5 |
| 100000 | $0.03532 | $3532 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.