Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MNR14ERAPJ202 |
| LIXINC Part # | MNR14ERAPJ202 |
| Өндіруші | ROHM Semiconductor |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 2K OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MNR14ERAPJ202 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MNR14ERAPJ202 |
| Бренд: | ROHM Semiconductor |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | ROHM Semiconductor |
| сериясы: | MNR |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Discontinued at Digi-Key |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 2k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| YC162-FR-07806KL | RES ARRAY 2 RES 806K OHM 0606 | 946 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310M-102-512LF | RES ARRAY 5 RES 5.1K OHM 10SIP | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4108R-2-472LF | RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 8DIP | 826 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-07523KL | RES ARRAY 4 RES 523K OHM 1206 | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767143680GP | RES ARRAY 7 RES 68 OHM 14SOIC | 816 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRA04P0832K20JTD | RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 0804 | 3143 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-0744K2L | RES ARRAY 8 RES 44.2K OHM 1606 | 884 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1365V0193BT9R | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 884 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MNR14ERAPJ684 | RES ARRAY 4 RES 680K OHM 1206 | 1002 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4604X-102-102LF | RES ARRAY 2 RES 1K OHM 4SIP | 973 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16-220J4GLF | RES ARRAY 4 RES 22 OHM 1206 | 960 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY10-220J4LF | RES ARRAY 4 RES 22 OHM 0804 | 5802 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SOMC140310K0GEA | RES ARRAY 7 RES 10K OHM 14SOIC | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10891 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00662 | $0.00662 |
| 5000 | $ 0.00662 | $33.1 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.