Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4310R-102-392 |
| LIXINC Part # | 4310R-102-392 |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 5 RES 3.9K OHM 10SIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4310R-102-392 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4310R-102-392 |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4300R |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 3.9k |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 5 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | 50ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 10 |
| бір элементке арналған қуат: | 300mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 10-SIP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 10-SIP |
| өлшем / өлшем: | 0.984" L x 0.085" W (24.99mm x 2.16mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.195" (4.95mm) |
| 4116R-1-823 | RES ARRAY 8 RES 82K OHM 16DIP | 875 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308H-102-104LF | RES ARRAY 4 RES 100K OHM 8SIP | 969 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC08A0315K0GEK | RES ARRAY 4 RES 15K OHM 8SIP | 859 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-07348KL | RES ARRAY 4 RES 348K OHM 1206 | 960 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF162DJT2K40 | RES ARRAY 2 RES 2.4K OHM 0606 | 862 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4610X-104-122/242L | RES NTWRK 16 RES MULT OHM 10SIP | 804 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 741C083182JP | RES ARRAY 4 RES 1.8K OHM 0804 | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4416P-1-470LF | RES ARRAY 8 RES 47 OHM 16SOIC | 897 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM3216B-102/102-PBVW10 | RES ARRAY 2 RES 1K OHM 1206 | 966 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766161821GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 820 OHM 16SOIC | 996 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16-473J2LF | RES ARRAY 2 RES 47K OHM 0606 | 988 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4610X-102-181LF | RES ARRAY 5 RES 180 OHM 10SIP | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0717K8L | RES ARRAY 4 RES 17.8K OHM 0804 | 907 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10939 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.63840 | $0.6384 |
| 2000 | $0.35100 | $702 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.