Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ACASA4702S4702P100 |
| LIXINC Part # | ACASA4702S4702P100 |
| Өндіруші | Vishay / Beyschlag |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 47K OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ACASA4702S4702P100 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ACASA4702S4702P100 |
| Бренд: | Vishay / Beyschlag |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Vishay / Beyschlag |
| сериясы: | ACA - Precision |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 47k |
| төзімділік: | ±0.1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | ±0.05% |
| резистор қатынасы-дрейф: | ±15ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 100mW |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | Voltage Divider (TCR Matched) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| CSC08A03100KFPA | RES ARRAY 4 RES 100K OHM 8SIP | 990 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 752161102GPTR7 | RES ARRAY 14 RES 1K OHM 16DRT | 956 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306M-102-220 | RES ARRAY 3 RES 22 OHM 6SIP | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4420P-T03-330/390 | RES NTWRK 36 RES MULT OHM 20SOIC | 899 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-102-752LF | RES ARRAY 4 RES 7.5K OHM 8SIP | 878 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-1-361 | RES ARRAY 8 RES 360 OHM 16DIP | 915 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-072K7L | RES ARRAY 2 RES 2.7K OHM 0606 | 849 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM064PJ822CS | RESISTOR ARRAY INVERTED 0201X4 | 971 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-101-103LF | RES ARRAY 7 RES 10K OHM 8SIP | 1832 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1521V0393TT0L | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SMD | 947 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MPMT5002BT1 | RES NTWRK 2 RES 25K OHM TO236-3 | 827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768163100GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 10 OHM 16SOIC | 896 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-102-390 | RES ARRAY 5 RES 39 OHM 10SIP | 805 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10876 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.72000 | $0.72 |
| 1000 | $0.23705 | $237.05 |
| 2000 | $0.22929 | $458.58 |
| 5000 | $0.22412 | $1120.6 |
| 10000 | $0.21636 | $2163.6 |
| 25000 | $0.21119 | $5279.75 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.