Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | AF164-FR-074K42L |
| LIXINC Part # | AF164-FR-074K42L |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 4.42K OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | AF164-FR-074K42L ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | AF164-FR-074K42L |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | AF164 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 4.42k |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±250ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| YC324-FK-0737R4L | RES ARRAY 4 RES 37.4 OHM 2012 | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| VSSR2003101JTF | RES ARRAY 10 RES 100 OHM 20SSOP | 809 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-075K1L | RES ARRAY 4 RES 5.1K OHM 1206 | 920 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNV50025002T5 | RES NETWORK 5 RES 50K OHM 8SOIC | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767165131AP | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC | 910 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-0728R7L | RES ARRAY 4 RES 28.7 OHM 1206 | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-3-331/471LF | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC | 2222 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF104DJT2K00 | RES ARRAY 4 RES 2K OHM 0804 | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767163000XPTR13 | RES ARRAY 8 RES ZERO OHM 16SOIC | 941 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNV10022002T5 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 910 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4605X-101-124LF | RES ARRAY 4 RES 120K OHM 5SIP | 804 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT10-472J4LF | RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 0804 | 1608 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RF062PJ120CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 897 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10868 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06234 | $0.06234 |
| 5000 | $0.05951 | $297.55 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.