Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4308H-101-750 |
| LIXINC Part # | 4308H-101-750 |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 7 RES 75 OHM 8SIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4308H-101-750 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4308H-101-750 |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4300H |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 75 |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 7 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | 50ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 300mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 8-SIP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-SIP |
| өлшем / өлшем: | 0.784" L x 0.085" W (19.91mm x 2.16mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.350" (8.89mm) |
| 4820P-1-103 | RES ARRAY 10 RES 10K OHM 20SOIC | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMKMS408-2KBW | SFERNICE THIN FILMS | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4606X-AP2-472LF | RES ARRAY 3 RES 4.7K OHM 6SIP | 880 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766163220GP | RES ARRAY 8 RES 22 OHM 16SOIC | 2472 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4609X-101-131LF | RES ARRAY 8 RES 130 OHM 9SIP | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RF062PJ114CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 941 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4608X-104-331/391L | RES NETWORK 12 RES MULT OHM 8SIP | 822 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DFT1K20 | RES ARRAY 4 RES 1.2K OHM 1206 | 899 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-T02-152 | RES ARRAY 13 RES 1.5K OHM 14SOIC | 854 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF104DFT110K | RES ARRAY 4 RES 110K OHM 0804 | 808 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-07205KL | RES ARRAY 4 RES 205K OHM 0804 | 859 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766163392GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 3.9K OHM 16SOIC | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF324DJT390R | RES ARRAY 4 RES 390 OHM 2012 | 983 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10990 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.57190 | $0.5719 |
| 2000 | $0.55900 | $1118 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.