Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4116R-3-331/681LF |
| LIXINC Part # | 4116R-3-331/681LF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16DIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4116R-3-331/681LF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4116R-3-331/681LF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4100R |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Dual Terminator |
| қарсылық (ом): | 330, 680 |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 28 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | 50ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 125mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 16-DIP |
| өлшем / өлшем: | 0.865" L x 0.300" W (21.97mm x 7.62mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.185" (4.69mm) |
| RAVF164DFT22K0 | RES ARRAY 4 RES 22K OHM 1206 | 943 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0742K2L | RES ARRAY 4 RES 42.2K OHM 0804 | 861 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306R-104-331/471 | RES NETWORK 8 RES MULT OHM 6SIP | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 77061820P | RES ARRAY 5 RES 82 OHM 6SIP | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MNR15ERRPJ560 | RES ARRAY 8 RES 56 OHM 1206 | 827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310M-104-331/471L | RES NTWRK 16 RES MULT OHM 10SIP | 929 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0722R6L | RES ARRAY 4 RES 22.6 OHM 0804 | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4608X-102-514LF | RES ARRAY 4 RES 510K OHM 8SIP | 920 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-073K6L | RES ARRAY 4 RES 3.6K OHM 1206 | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC122-JR-07300RL | RES ARRAY 2 RES 300 OHM 0404 | 932 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4606X-AP2-154LF | RES ARRAY 3 RES 150K OHM 6SIP | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-101-152LF | RES ARRAY 7 RES 1.5K OHM 8SIP | 809 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-102-682LF | RES ARRAY 4 RES 6.8K OHM 8SIP | 1561 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10808 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.77140 | $0.7714 |
| 2000 | $0.49400 | $988 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.