Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 766143512GPTR13 |
| LIXINC Part # | 766143512GPTR13 |
| Өндіруші | CTS Corporation |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 7 RES 5.1K OHM 14SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 766143512GPTR13 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 766143512GPTR13 |
| Бренд: | CTS Corporation |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | CTS Corporation |
| сериясы: | 766 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 5.1k |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 7 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 14 |
| бір элементке арналған қуат: | 160mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.069" (1.75mm) |
| 4310M-102-122LF | RES ARRAY 5 RES 1.2K OHM 10SIP | 839 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC358LJK-071K6L | RES ARRAY 8 RES 1.6K OHM 2512 | 859 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNTV25025001T5 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 857 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-07910RL | RES ARRAY 2 RES 910 OHM 0606 | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-0768RL | RES ARRAY 4 RES 68 OHM 2012 | 996 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM062PJ161CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 959 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNTV50022002TF | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 818 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-07249RL | RES ARRAY 4 RES 249 OHM 1206 | 996 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-JR-0727RL | RES ARRAY 4 RES 27 OHM 1206 | 835 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-2HV434JV | RES ARRAY 8 RES 430K OHM 1506 | 871 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 742C0431000FP | RES ARRAY 2 RES 100 OHM 0606 | 884 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T01-393LF | RES ARRAY 8 RES 39K OHM 16SOIC | 931 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-101-183LF | RES ARRAY 7 RES 18K OHM 8SIP | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10851 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.10390 | $1.1039 |
| 3000 | $0.85185 | $2555.55 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.