Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MNR14ERAPJ822 |
| LIXINC Part # | MNR14ERAPJ822 |
| Өндіруші | ROHM Semiconductor |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 8.2K OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MNR14ERAPJ822 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MNR14ERAPJ822 |
| Бренд: | ROHM Semiconductor |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | ROHM Semiconductor |
| сериясы: | MNR |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Discontinued at Digi-Key |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 8.2k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| 4416P-T02-472LF | RES ARRAY 15 RES 4.7K OHM 16SOIC | 981 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0710K2L | RES ARRAY 4 RES 10.2K OHM 0804 | 997 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY10-122J4LF | RES ARRAY 4 RES 1.2K OHM 0804 | 964 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4309R-101-222 | RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 9SIP | 976 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNV20021002TS | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 985 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4612X-101-152LF | RES ARRAY 11 RES 1.5K OHM 12SIP | 993 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4610H-102-473LF | RES ARRAY 5 RES 47K OHM 10SIP | 908 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4608X-101-223LF | RES ARRAY 7 RES 22K OHM 8SIP | 3545 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNTV20012001T3 | RES NETWORK 5 RES 2K OHM 8SOIC | 941 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-1-274LF | RES ARRAY 8 RES 270K OHM 16SOIC | 820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-071K24L | RES ARRAY 4 RES 1.24K OHM 2012 | 991 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4610X-AP2-103LF | RES ARRAY 5 RES 10K OHM 10SIP | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768203220GP | RES ARRAY 10 RES 22 OHM 20SOIC | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 13465 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 5000 | $ 0.00662 | $33.1 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.