Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4606X-101-821LF |
| LIXINC Part # | 4606X-101-821LF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 5 RES 820 OHM 6SIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4606X-101-821LF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4606X-101-821LF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4600X |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 820 |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 5 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 6 |
| бір элементке арналған қуат: | 200mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 6-SIP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 6-SIP |
| өлшем / өлшем: | 0.598" L x 0.098" W (15.19mm x 2.49mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.200" (5.08mm) |
| RAVF324DJT2K20 | RES ARRAY 4 RES 2.2 OHM 2012 | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4820P-T01-103LF | RES ARRAY 10 RES 10K OHM 20SOIC | 881 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766141334GP | RES ARRAY 13 RES 330K OHM 14SOIC | 874 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNV50015002TS | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 931 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC122-FR-0775RL | RES ARRAY 2 RES 75 OHM 0404 | 849 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN34J162CT | RESARRAY0603X4 5% 1.6K OHM | 905 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 742C043473JP | RES ARRAY 2 RES 47K OHM 0606 | 916 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DFT91K0 | RES ARRAY 4 RES 91K OHM 1206 | 895 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MPMT5001CT1 | RES NTWRK 2 RES 2.5K OHM TO236-3 | 828 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16-6812F4LF | RES ARRAY 4 RES 68.1K OHM 1206 | 10188 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-18V123JX | RES ARRAY 4 RES 12K OHM 0502 | 9204 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766161472GPTR7 | RES ARRAY 15 RES 4.7K OHM 16SOIC | 885 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-07698RL | RES ARRAY 4 RES 698 OHM 1206 | 945 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11486 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.50000 | $0.5 |
| 10 | $0.38438 | $3.8438 |
| 25 | $0.29292 | $7.323 |
| 50 | $0.21750 | $10.875 |
| 100 | $0.16177 | $16.177 |
| 250 | $0.13662 | $34.155 |
| 500 | $0.11713 | $58.565 |
| 1000 | $0.08923 | $89.23 |
| 5000 | $0.07529 | $376.45 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.