Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 766143203GP |
| LIXINC Part # | 766143203GP |
| Өндіруші | CTS Corporation |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 7 RES 20K OHM 14SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 766143203GP ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 766143203GP |
| Бренд: | CTS Corporation |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | CTS Corporation |
| сериясы: | 766 |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 20k |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 7 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 14 |
| бір элементке арналған қуат: | 160mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.069" (1.75mm) |
| YC248-FR-0726K1L | RES ARRAY 8 RES 26.1K OHM 1606 | 814 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16-56R2F4LF | RES ARRAY 4 RES 56.2 OHM 1206 | 826 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RF064PJ752CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 949 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 742C083330JP | RES ARRAY 4 RES 33 OHM 1206 | 463510 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-0718RL | RES ARRAY 4 RES 18 OHM 1206 | 823 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-071K8L | RES ARRAY 4 RES 1.8K OHM 1206 | 829 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-102-681LF | RES ARRAY 5 RES 680 OHM 10SIP | 821 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-FR-07300KL | RES ARRAY 4 RES 300K OHM 0804 | 981 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4114R-1-391 | RES ARRAY 7 RES 390 OHM 14DIP | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MNR18ERAPJ221 | RES ARRAY 8 RES 220 OHM 1606 | 3285 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC164-JR-073K9L | RES ARRAY 4 RES 3.9K OHM 1206 | 7742 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM064PJ360CS | RESISTOR ARRAY INVERTED 0201X4 | 978 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-072K43L | RES ARRAY 4 RES 2.43K OHM 2012 | 839 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10840 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.16200 | $1.162 |
| 840 | $0.93536 | $785.7024 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.