Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RM3216A-102/602-PBVW10 |
| LIXINC Part # | RM3216A-102/602-PBVW10 |
| Өндіруші | Susumu |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RM3216A-102/602-PBVW10 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 24 - Apr 28 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RM3216A-102/602-PBVW10 |
| Бренд: | Susumu |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Susumu |
| сериясы: | RM |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Voltage Divider |
| қарсылық (ом): | 1k, 6k |
| төзімділік: | ±0.1% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 4 |
| бір элементке арналған қуат: | 83mW |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | Automotive AEC-Q200 |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| EXB-A10P821J | RES ARRAY 8 RES 820 OHM 2512 | 6229 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-V8V164JV | RES ARRAY 4 RES 160K OHM 1206 | 871 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CS33-630KBB | RES THIN FILM NETWORKS | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-07392KL | RES ARRAY 4 RES 392K OHM 0804 | 800 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-3-222/562 | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC | 994 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MNR14ERAPJ183 | RES ARRAY 4 RES 18K OHM 1206 | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-072K71L | RES ARRAY 4 RES 2.71K OHM 1206 | 830 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0753R6L | RES ARRAY 4 RES 53.6 OHM 0804 | 974 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 753163182GPTR7 | RES ARRAY 8 RES 1.8K OHM 16DRT | 935 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF328RJT330R | RES ARRAY 8 RES 330 OHM 1206 | 905 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-24V274JX | RES ARRAY 2 RES 270K OHM 0404 | 827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-T02-473 | RES ARRAY 13 RES 47K OHM 14SOIC | 806 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-V8V1R1JV | RES ARRAY 4 RES 1.1 OHM 1206 | 10825 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10978 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.55860 | $0.5586 |
| 1000 | $0.55860 | $558.6 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.