Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TC124-FR-0718R7L |
| LIXINC Part # | TC124-FR-0718R7L |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 18.7 OHM 0804 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TC124-FR-0718R7L ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TC124-FR-0718R7L |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | TC124 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 18.7 |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0804, Concave, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.020" (0.50mm) |
| EXB-N8V131JX | RES ARRAY 4 RES 130 OHM 0804 | 10992 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4610X-101-106LF | RES ARRAY 9 RES 10M OHM 10SIP | 2540 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-073K57L | RES ARRAY 4 RES 3.57K OHM 1206 | 987 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-07180RL | RES ARRAY 4 RES 180 OHM 0804 | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 742C083153JP | RES ARRAY 4 RES 15K OHM 1206 | 30153 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M8340108K4701GCD03 | RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 8SIP | 850 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16A-272J4LF | RESARRAYA 4X0603 2K7 5% 63MW CON | 933 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 752091121GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 120 OHM 9SRT | 856 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-0730RL | RES ARRAY 4 RES 30 OHM 1206 | 919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16-5620F4LF | RES ARRAY 4 RES 562 OHM 1206 | 964 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RF064PJ474CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 895 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-1-221 | RES ARRAY 8 RES 220 OHM 16DIP | 2219 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-102-203LF | RES ARRAY 5 RES 20K OHM 10SIP | 905 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10964 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02974 | $0.02974 |
| 10000 | $0.01276 | $127.6 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.