Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | YC324-FK-07309RL |
| LIXINC Part # | YC324-FK-07309RL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 309 OHM 2012 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | YC324-FK-07309RL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | YC324-FK-07309RL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | YC324 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 309 |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 125mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 2012, Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| ORNTA1003AT1 | RES ARRAY 4 RES 100K OHM 8SOIC | 1175 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766165131APTR13 | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC | 912 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN24J104CT | RESARRAY0402X4 5% 100K OHM | 350811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-1-232 | RES ARRAY 8 RES 2.3K OHM 16DIP | 877 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNV20011002TF | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4605X-101-122LF | RES ARRAY 4 RES 1.2K OHM 5SIP | 1412 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T01-272 | RES ARRAY 8 RES 2.7K OHM 16SOIC | 848 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-2HV5R6JV | RES ARRAY 8 RES 5.6 OHM 1506 | 923 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0756RL | RES ARRAY 4 RES 56 OHM 0804 | 806 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4420P-1-122 | RES ARRAY 10 RES 1.2K OHM 20SOIC | 848 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC08A03150KGEK | RES ARRAY 4 RES 150K OHM 8SIP | 971 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4420P-T01-330 | RES ARRAY 10 RES 33 OHM 20SOIC | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M8340107K1002FGD03 | RES ARRAY 3 RES 10K OHM 6SIP | 983 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10972 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06974 | $0.06974 |
| 4000 | $0.06974 | $278.96 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.