Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TC124-FR-07105KL |
| LIXINC Part # | TC124-FR-07105KL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 105K OHM 0804 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TC124-FR-07105KL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TC124-FR-07105KL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | TC124 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 105k |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0804, Concave, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.020" (0.50mm) |
| YC248-JR-07330RL | RES ARRAY 8 RES 330 OHM 1606 | 8424 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-1-802 | RES ARRAY 8 RES 8K OHM 16DIP | 969 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767143102GPTR13 | RES ARRAY 7 RES 1K OHM 14SOIC | 895 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM064PJ164CS | RESISTOR ARRAY INVERTED 0201X4 | 910 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-34V6R8JV | RES ARRAY 2 RES 6.8 OHM 0606 | 878 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMKMS816-5KBB | SFERNICE THIN FILMS | 871 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT5400AIMS8E-5#PBF | RES ARRAY 4 RES 1M OHM 8TSSOP | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 752091682GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 6.8K OHM 9SRT | 903 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-28V824JX | RES ARRAY 4 RES 820K OHM 0804 | 916 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-0710R7L | RES ARRAY 8 RES 10.7 OHM 1606 | 966 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF168DJT43R0 | RES ARRAY 8 RES 43 OHM 1506 | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-14V393JX | RES ARRAY 2 RES 39K OHM 0302 | 20931 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC122-JR-077K5L | RES ARRAY 2 RES 7.5K OHM 0404 | 906 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10833 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02974 | $0.02974 |
| 10000 | $0.02974 | $297.4 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.