Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CAY17-272JALF |
| LIXINC Part # | CAY17-272JALF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 2.7K OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CAY17-272JALF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 24 - Apr 28 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CAY17-272JALF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | CAY17 |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 2.7k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 10 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±250ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| 766163390GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 39 OHM 16SOIC | 890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC358TJK-072K2L | RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 2512 | 916 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-24V1R5JX | RES ARRAY 2 RES 1.5 OHM 0404 | 10694 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-07113RL | RES ARRAY 8 RES 113 OHM 1606 | 956 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0724K3L | RES ARRAY 2 RES 24.3K OHM 0606 | 968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-FR-072K74L | RES ARRAY 4 RES 2.74K OHM 0804 | 860 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0735K7L | RES ARRAY 2 RES 35.7K OHM 0606 | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4606X-101-100LF | RES ARRAY 5 RES 10 OHM 6SIP | 895 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-2-510LF | RES ARRAY 15 RES 51 OHM 16DIP | 952 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-0740R2L | RES ARRAY 4 RES 40.2 OHM 1206 | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4609X-101-270LF | RES ARRAY 8 RES 27 OHM 9SIP | 977 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-07475RL | RES ARRAY 4 RES 475 OHM 1206 | 827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768163684GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 680K OHM 16SOIC | 834 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 15943 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03750 | $0.0375 |
| 5000 | $0.03750 | $187.5 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.