Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | YC122-JR-0782RL |
| LIXINC Part # | YC122-JR-0782RL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 2 RES 82 OHM 0404 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | YC122-JR-0782RL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | YC122-JR-0782RL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | YC122 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 82 |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 4 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0404 (1010 Metric), Convex |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.016" (0.40mm) |
| EXB-14V823JX | RES ARRAY 2 RES 82K OHM 0302 | 854 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-073K16L | RES ARRAY 8 RES 3.16K OHM 1606 | 819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-07316KL | RES ARRAY 4 RES 316K OHM 0804 | 995 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768161474GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 470K OHM 16SOIC | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP08C0368R0GEJ | RES ARRAY 4 RES 68 OHM 8SIP | 953 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC358LJK-0724KL | RES ARRAY 8 RES 24K OHM 2512 | 883 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SOMC16013K01FEA | RES ARRAY 15 RES 3.01KOHM 16SOIC | 929 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4604X-101-681LF | RES ARRAY 3 RES 680 OHM 4SIP | 883 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16-471J4LF | RES ARRAY 4 RES 470 OHM 1206 | 4249 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766141563GP | RES ARRAY 13 RES 56K OHM 14SOIC | 839 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T01-180 | RES ARRAY 8 RES 18 OHM 16SOIC | 806 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-V8V153JV | RES ARRAY 4 RES 15K OHM 1206 | 14709 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-Q16P221J | RES ARRAY 15 RES 220 OHM 1506 | 5313 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10917 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00564 | $0.00564 |
| 10000 | $0.00564 | $56.4 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.