Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MAX8517EUB+TG05 |
| LIXINC Part # | MAX8517EUB+TG05 |
| Өндіруші | Maxim Integrated |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Сипаттама | IC REG LINEAR POS ADJ 1A 10UMAX |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MAX8517EUB+TG05 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MAX8517EUB+TG05 |
| Бренд: | Maxim Integrated |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Өндіруші: | Maxim Integrated |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| шығыс түрі: | Adjustable |
| реттеушілер саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (макс): | 3.6V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 0.5V |
| кернеу - шығыс (макс): | 3.4V |
| кернеудің төмендеуі (макс): | 0.2V @ 1A |
| ток - шығыс: | 1A |
| ток - тыныш (iq): | 320 µA |
| ток - қоректендіру (макс): | - |
| psrr: | - |
| бақылау мүмкіндіктері: | Enable, Power On Reset |
| қорғау ерекшеліктері: | Over Temperature, Short Circuit, Soft Start, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 10uMAX-EP |
| SG7905AIG-883B | IC REG LINEAR -5V 1.5A TO257 | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT138AK | IC REG LINEAR ADJ TO3 | 851 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SIP21106DVP-46-E3 | IC REG LIN 4.6V 150MA TSC75-6 | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| VT356FCR-ADJ-007 | IC REG LINEAR PWR MGMT | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PQ070XNAHZPH | IC REG LINEAR ELECT COMP OPTO | 993 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PQ025EH02ZZ | IC REG LINEAR 2.5V 2A TO263 | 984 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MIC5233-1.8YM5-TRVAO | IC REG LINEAR 1.8V 100MA SOT23-5 | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PQ018ENB1ZPH | IC REG LINEAR ELECT COMP OPTO | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LD39130SJ1825R/F | IC REG LIN 1.8V 300MA 4FLIPCHIP | 897 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| KAR00037A | IC REG LINEAR | 945 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SIP21106DVP-26-E3 | IC REG LIN 2.6V 150MA TSC75-6 | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PQ1LA303MSPQ | IC REG LINEAR 3V 300MA SOT89 | 906 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLE42672GATMA1 | IC REG LINEAR 5V 400MA TO263-7-1 | 910 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10927 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.