Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | XC6216B282ER-G |
| LIXINC Part # | XC6216B282ER-G |
| Өндіруші | Torex Semiconductor Ltd. |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Сипаттама | IC REG LINEAR 2.8V 100MA 6USPC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | XC6216B282ER-G ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | XC6216B282ER-G |
| Бренд: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Өндіруші: | Torex Semiconductor Ltd. |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| шығыс түрі: | Fixed |
| реттеушілер саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (макс): | 28V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 2.8V |
| кернеу - шығыс (макс): | - |
| кернеудің төмендеуі (макс): | 1.9V @ 100mA |
| ток - шығыс: | 100mA |
| ток - тыныш (iq): | 9 µA |
| ток - қоректендіру (макс): | - |
| psrr: | 30dB (1kHz) |
| бақылау мүмкіндіктері: | Enable |
| қорғау ерекшеліктері: | Over Current, Over Temperature |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 6-UFDFN Exposed Pad |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 6-USPC (1.8x2) |
| XC6220C08BPR-G | IC REG LIN 0.85V 700MA SOT89-5 | 923 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R1517S341D-E2-FE | IC REG LINEAR 3.4V 500MA 6HSOP | 834 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6216B362PR-G | IC REG LINEAR 3.6V 150MA SOT89-5 | 854 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6503A261GR-G | IC REG LINEAR 2.6V 500MA 4USP | 966 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6221D1127R-G | IC REG LINEAR 1.1V 200MA 4USPN | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6701DE72PR-G | IC REG LINEAR 14.7V 150MA SOT89 | 804 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6210A402MR-G | IC REG LINEAR 4V 700MA SOT25 | 848 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6501B4817R-G | IC REG LINEAR 4.8V 200MA 4USPN | 932 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6220A28BER-G | IC REG LINEAR 2.85V 1A 6USPC | 929 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6503B24AGR-G | IC REG LINEAR 2.45V 500MA 4USP | 960 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6501A26AMR-G | IC REG LINEAR 2.65V 200MA SOT25 | 831 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6503P48APR-G | IC REG LINEAR 4.85V 500MA SOT89 | 832 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6501P221HR-G | IC REG LINEAR 2.2V 200MA 3USP | 931 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10938 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.50159 | $0.50159 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.