Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | XC6604B171MR-G |
| LIXINC Part # | XC6604B171MR-G |
| Өндіруші | Torex Semiconductor Ltd. |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Сипаттама | IC REG LINEAR 1.7V 1A SOT26W |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | XC6604B171MR-G ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | XC6604B171MR-G |
| Бренд: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Өндіруші: | Torex Semiconductor Ltd. |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| шығыс түрі: | Fixed |
| реттеушілер саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (макс): | 3V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 1.7V |
| кернеу - шығыс (макс): | - |
| кернеудің төмендеуі (макс): | 0.208V @ 1A |
| ток - шығыс: | 1A |
| ток - тыныш (iq): | 143 µA |
| ток - қоректендіру (макс): | - |
| psrr: | 75dB (1kHz) |
| бақылау мүмкіндіктері: | Enable |
| қорғау ерекшеліктері: | Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | SOT-26W |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | SOT-26W |
| XC6210C20APR-G | IC REG LIN 2.05V 700MA SOT89-5 | 969 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6216B212PR-G | IC REG LINEAR 2.1V 100MA SOT89-5 | 973 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6503A14APR-G | IC REG LIN 1.45V 500MA SOT89-5 | 969 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6204F382PR-G | IC REG LINEAR 3.8V 300MA SOT89-5 | 840 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6203P372PR-G | IC REG LINEAR 3.7V 400MA SOT89 | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6505A531MR-G | IC REG LINEAR 5.3V 200MA SOT25 | 947 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6210C13APR-G | IC REG LIN 1.35V 500MA SOT89-5 | 807 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6901D23BER-G | IC REG LINEAR -2.35V 200MA 6USPC | 952 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6233H161MR-G | IC REG LINEAR 1.6V 200MA SOT25 | 920 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XD6216B831MR-G | IC REG LINEAR 8.3V 150MA SOT25 | 895 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6233H30BGR-G | IC REG LINEAR 3.05V 200MA 4USP | 953 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6503A20APR-G | IC REG LIN 2.05V 500MA SOT89-5 | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6701BB12ER-G | IC REG LINEAR 11.1V 150MA 6USPC | 916 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10853 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.51940 | $0.5194 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.