Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TS2937CW50 RPG |
| LIXINC Part # | TS2937CW50 RPG |
| Өндіруші | TSC (Taiwan Semiconductor) |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Сипаттама | IC REG LINEAR 5V 500MA SOT223 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TS2937CW50 RPG ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TS2937CW50 RPG |
| Бренд: | TSC (Taiwan Semiconductor) |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Өндіруші: | TSC (Taiwan Semiconductor) |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| шығыс түрі: | Fixed |
| реттеушілер саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (макс): | 26V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 5V |
| кернеу - шығыс (макс): | - |
| кернеудің төмендеуі (макс): | 0.7V @ 500mA |
| ток - шығыс: | 500mA |
| ток - тыныш (iq): | - |
| ток - қоректендіру (макс): | 25 mA |
| psrr: | - |
| бақылау мүмкіндіктері: | Current Limit |
| қорғау ерекшеліктері: | Over Voltage, Thermal Shutdown, Transient Voltage |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | TO-261-4, TO-261AA |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | SOT-223 |
| XC6222A391PR-G | IC REG LINEAR 3.9V 700MA SOT89-5 | 882 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6223T24B9R-G | IC REG LIN 2.45V 300MA USPQ-4B03 | 951 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6221A272GR-G | IC REG LINEAR 2.7V 200MA 4USP | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6216D212MR-G | IC REG LINEAR 2.1V 100MA SOT23 | 919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6210C082MR-G | IC REG LINEAR 0.8V 500MA SOT25 | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6501D431GR-G | IC REG LINEAR 4.3V 200MA 4USP | 896 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6702DG71ER-G | IC REG LINEAR 16.7V 300MA 6USPC | 830 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6209B19AMR-G | IC REG LINEAR 1.95V 150MA SOT25 | 816 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6901D15BMR-G | IC REG LINEAR -1.55V 200MA SOT25 | 918 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6221C14AMR-G | IC REG LINEAR 1.45V 200MA SOT25 | 968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6501C461GR-G | IC REG LINEAR 4.6V 200MA 4USP | 812 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RQ5RW24CA-TR-FE | IC REG LINEAR 2.4V 50MA SC82AB | 848 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6604A081MR-G | IC REG LINEAR 0.8V 1A SOT26W | 836 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10925 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.57120 | $0.5712 |
| 5000 | $0.40891 | $2044.55 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.