Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | XC6901D16BPR-G |
| LIXINC Part # | XC6901D16BPR-G |
| Өндіруші | Torex Semiconductor Ltd. |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Сипаттама | IC REG LIN -1.65V 200MA SOT89-5 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | XC6901D16BPR-G ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | XC6901D16BPR-G |
| Бренд: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Өндіруші: | Torex Semiconductor Ltd. |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| шығыс конфигурациясы: | Negative |
| шығыс түрі: | Fixed |
| реттеушілер саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (макс): | -12.4V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | -1.65V |
| кернеу - шығыс (макс): | - |
| кернеудің төмендеуі (макс): | 0.75V @ 20mA |
| ток - шығыс: | 200mA |
| ток - тыныш (iq): | 200 µA |
| ток - қоректендіру (макс): | - |
| psrr: | 45dB (1kHz) |
| бақылау мүмкіндіктері: | Enable |
| қорғау ерекшеліктері: | Over Current, Over Temperature |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | SOT-89-5/6 |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | SOT-89-5 |
| XC6701DG22FR-G | IC REG LINEAR 16.2V 150MA SOT223 | 828 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6501B4017R-G | IC REG LINEAR 4V 200MA 4USPN | 829 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R1141Q251D-TR-FE | IC REG LINEAR 2.5V 120MA SC82AB | 835 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6227C19BPR-G | IC REG LIN 1.95V 700MA SOT89-5 | 915 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6220C201ER-G | IC REG LINEAR 2V 1A 6USPC | 834 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6210D332PR-G | IC REG LINEAR 3.3V 700MA SOT89-5 | 967 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6220A141ER-G | IC REG LINEAR 1.4V 1A 6USPC | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6220C151ER-G | IC REG LINEAR 1.5V 1A 6USPC | 913 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6203E582PR-G | IC REG LINEAR 5.8V 400MA SOT89 | 861 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6210C08ADR-G | IC REG LINEAR 0.85V 500MA 6USPB | 931 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6701B312ER-G | IC REG LINEAR 3.1V 150MA 6USPC | 999 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6217A31AMR-G | IC REG LINEAR 3.15V 200MA SOT25 | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6501B44AGR-G | IC REG LINEAR 4.45V 200MA 4USP | 841 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10871 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.39750 | $0.3975 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.