Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | XC6223T1719R-G |
| LIXINC Part # | XC6223T1719R-G |
| Өндіруші | Torex Semiconductor Ltd. |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Сипаттама | IC REG LIN 1.7V 300MA USPQ-4B03 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | XC6223T1719R-G ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | XC6223T1719R-G |
| Бренд: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Өндіруші: | Torex Semiconductor Ltd. |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| шығыс түрі: | Fixed |
| реттеушілер саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (макс): | 5.5V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 1.7V |
| кернеу - шығыс (макс): | - |
| кернеудің төмендеуі (макс): | 0.44V @ 300mA |
| ток - шығыс: | 300mA |
| ток - тыныш (iq): | 220 µA |
| ток - қоректендіру (макс): | - |
| psrr: | 80dB (1kHz) |
| бақылау мүмкіндіктері: | Enable |
| қорғау ерекшеліктері: | Over Current, Over Temperature |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 4-XDFN Exposed Pad |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 4-USPQ-B03 (1x1) |
| XC6221B35AGR-G | IC REG LINEAR 3.55V 200MA 4USP | 830 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RP109K291D-TR | IC REG LIN 2.9V 150MA DFN0808-4 | 908 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6501A27B0R-G | IC REG LIN 2.75V 200MA WLP-4-01 | 843 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6505B481ER-G | IC REG LINEAR 4.8V 200MA 6USPC | 925 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6503C471MR-G | IC REG LINEAR 4.7V 500MA SOT25 | 867 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6702DG71QR-G | IC REG LINEAR 16.7V 300MA 8SOPFD | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RQ5RW32BA-TR-FE | IC REG LINEAR 3.2V 50MA SC82AB | 905 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6220C26BPR-G | IC REG LINEAR 2.65V 1A SOT89-5 | 807 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RP106K181D-TR | IC REG LIN 1.8V 400MA DFN1212-6 | 960 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R1518J501F-T1-KE | IC REG LINEAR 5V 1A TO252-5-P2 | 953 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6203E422PR-G | IC REG LINEAR 4.2V 400MA SOT89 | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6204B552PR-G | IC REG LINEAR 5.5V 150MA SOT89-5 | 884 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6501C22AGR-G | IC REG LINEAR 2.25V 200MA 4USP | 826 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10876 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.21465 | $0.21465 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.