Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | XC6209B142MR-G |
| LIXINC Part # | XC6209B142MR-G |
| Өндіруші | Torex Semiconductor Ltd. |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Сипаттама | IC REG LINEAR 1.4V 150MA SOT25 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | XC6209B142MR-G ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | XC6209B142MR-G |
| Бренд: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Өндіруші: | Torex Semiconductor Ltd. |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| шығыс түрі: | Fixed |
| реттеушілер саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (макс): | 10V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 1.4V |
| кернеу - шығыс (макс): | - |
| кернеудің төмендеуі (макс): | 0.7V @ 100mA |
| ток - шығыс: | 150mA |
| ток - тыныш (iq): | 50 µA |
| ток - қоректендіру (макс): | - |
| psrr: | 70dB (10kHz) |
| бақылау мүмкіндіктері: | Enable |
| қорғау ерекшеліктері: | Over Current |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | SC-74A, SOT-753 |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | SOT-25 |
| XC6501P44AHR-G | IC REG LINEAR 4.45V 200MA 3USP | 821 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| UPC7812AHF(23)-AZ | IC REG LINEAR 12V POS VOLT | 3879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6220A09BER-G | IC REG LINEAR 0.95V 700MA 6USPC | 822 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6204B312PR-G | IC REG LINEAR 3.1V 150MA SOT89-5 | 917 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6702D691PR-G | IC REG LINEAR 6.9V 300MA SOT89-5 | 980 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6215P232HR-G | IC REG LINEAR 2.3V 150MA 3USP | 852 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6221C3427R-G | IC REG LINEAR 3.4V 200MA 4USPN | 899 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6501B20B0R-G | IC REG LIN 2.05V 200MA WLP-4-01 | 1000 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6505B491MR-G | IC REG LINEAR 4.9V 200MA SOT25 | 864 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6702DG91ER-G | IC REG LINEAR 16.9V 300MA 6USPC | 872 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6233H3419R-G | IC REG LIN 3.4V 200MA USPQ-4B04 | 843 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6220B10BER-G | IC REG LINEAR 1.05V 700MA 6USPC | 820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6702DF61ER-G | IC REG LINEAR 15.6V 300MA 6USPC | 885 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10962 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.26897 | $0.26897 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.