Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | XC6503A22AMR-G |
| LIXINC Part # | XC6503A22AMR-G |
| Өндіруші | Torex Semiconductor Ltd. |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Сипаттама | IC REG LINEAR 2.25V 500MA SOT25 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | XC6503A22AMR-G ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | XC6503A22AMR-G |
| Бренд: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Өндіруші: | Torex Semiconductor Ltd. |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| шығыс түрі: | Fixed |
| реттеушілер саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (макс): | 6V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 2.25V |
| кернеу - шығыс (макс): | - |
| кернеудің төмендеуі (макс): | 0.31V @ 300mA |
| ток - шығыс: | 500mA |
| ток - тыныш (iq): | 30 µA |
| ток - қоректендіру (макс): | - |
| psrr: | 55dB (1kHz) |
| бақылау мүмкіндіктері: | Enable |
| қорғау ерекшеліктері: | Over Current, Over Temperature |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | SC-74A, SOT-753 |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | SOT-25 |
| XC6210A082DR-G | IC REG LINEAR 0.8V 500MA 6USPB | 847 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RP132J181B-T1-FE | IC REG LINEAR 1.8V 1A TO252-5-P2 | 812 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6229H37B1R-G | IC REG LIN 3.75V 300MA LGA-4B01 | 969 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6222B42BER-G | IC REG LINEAR 4.25V 700MA 6USPC | 877 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6503D13AGR-G | IC REG LINEAR 1.35V 500MA 4USP | 856 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6209B602PR-G | IC REG LINEAR 6V 150MA SOT89-5 | 818 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6501D1317R-G | IC REG LINEAR 1.3V 200MA 4USPN | 930 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RP130Q341D5-TR-FE | IC REG LINEAR 3.45V 150MA SC82AB | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6224B20BNR-G | IC REG LINEAR 2.05V 150MA SSOT24 | 912 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6222A371MR-G | IC REG LINEAR 3.7V 700MA SOT25 | 860 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6209F452PR-G | IC REG LINEAR 4.5V 300MA SOT89-5 | 815 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6501B2917R-G | IC REG LINEAR 2.9V 200MA 4USPN | 819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6503A36APR-G | IC REG LIN 3.65V 500MA SOT89-5 | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10826 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.26897 | $0.26897 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.