Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | XC6503D241MR-G |
| LIXINC Part # | XC6503D241MR-G |
| Өндіруші | Torex Semiconductor Ltd. |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Сипаттама | IC REG LINEAR 2.4V 500MA SOT25 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | XC6503D241MR-G ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | XC6503D241MR-G |
| Бренд: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Өндіруші: | Torex Semiconductor Ltd. |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| шығыс түрі: | Fixed |
| реттеушілер саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (макс): | 6V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 2.4V |
| кернеу - шығыс (макс): | - |
| кернеудің төмендеуі (макс): | 0.31V @ 300mA |
| ток - шығыс: | 500mA |
| ток - тыныш (iq): | 30 µA |
| ток - қоректендіру (макс): | - |
| psrr: | 55dB (1kHz) |
| бақылау мүмкіндіктері: | Enable |
| қорғау ерекшеліктері: | Over Current, Over Temperature |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | SC-74A, SOT-753 |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | SOT-25 |
| XC6218P222HR-G | IC REG LINEAR 2.2V 200MA 3USP | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6702DA91PR-G | IC REG LIN 10.9V 300MA SOT89-5 | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6701DJ02JR-G | IC REG LINEAR 18V 150MA TO252 | 824 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6233H33B9R-G | IC REG LIN 3.35V 200MA USPQ-4B04 | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6701D672PR-G | IC REG LINEAR 6.7V 150MA SOT89 | 829 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6701A272ER-G | IC REG LINEAR 2.7V 100MA 6USPC | 990 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6201P262PR-G | IC REG LINEAR 2.6V 250MA SOT89 | 964 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6222A201ER-G | IC REG LINEAR 2V 700MA 6USPC | 809 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6221C462MR-G | IC REG LINEAR 4.6V 200MA SOT25 | 885 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6210C10ADR-G | IC REG LINEAR 1.05V 500MA 6USPB | 901 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RP150K001A-TR | IC REG LINEAR POS ADJ 300MA 8DFN | 950 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6701AD02MR-G | IC REG LINEAR 13V 150MA SOT25 | 924 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6220D111MR-G | IC REG LINEAR 1.1V 700MA SOT25 | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10917 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.26897 | $0.26897 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.