Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | NCP4682DSQ18T1G |
| LIXINC Part # | NCP4682DSQ18T1G |
| Өндіруші | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Сипаттама | IC REG LINEAR 1.8V 150MA SC82AB |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | NCP4682DSQ18T1G ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | NCP4682DSQ18T1G |
| Бренд: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Өндіруші: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| шығыс түрі: | Fixed |
| реттеушілер саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (макс): | 5.25V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 1.8V |
| кернеу - шығыс (макс): | - |
| кернеудің төмендеуі (макс): | 0.65V @ 150mA |
| ток - шығыс: | 150mA |
| ток - тыныш (iq): | 1.5 µA |
| ток - қоректендіру (макс): | - |
| psrr: | 30dB (1kHz) |
| бақылау мүмкіндіктері: | Enable |
| қорғау ерекшеліктері: | Over Current |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | SC-82A, SOT-343 |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | SC-82AB |
| LT3081EDF | IC REG LINEAR POS ADJ 1.5A 12DFN | 829 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LP2987AIMX-5.0 | IC REG LINEAR 5V 200MA 8SOIC | 896 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MIC39100-3.3BS | IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT223-3 | 851 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NCP4641H050T1G | IC REG LINEAR 5V 150MA SOT89-5 | 820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-1200B43-I6T2G | IC REG LINEAR 4.3V 150MA SNT6A | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PQ025EZ01ZZH | IC REG LINEAR 2.5V 1A SC63 | 955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX8867EUK36+T | IC REG LINEAR 3.6V 150MA SOT23-5 | 917 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AP1086T25G-U | IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO220-3 | 897 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AP1117D15G-13 | IC REG LINEAR 1.5V 1A TO252-3 | 874 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SPX3819M5-L-2-5/MTR | IC REG LINEAR 2.5V 500MA SOT23-5 | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL9000AIRMMZ-T | IC REG LINEAR 3V/3V 10DFN | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MIC5504-2.8YM5-T5 | IC REG LINEAR 2.8V 300MA SOT23-5 | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MIC5504-1.8YM5-T5 | IC REG LINEAR 1.8V 300MA SOT23-5 | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10828 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.