Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TLE4251GNTMA1 |
| LIXINC Part # | TLE4251GNTMA1 |
| Өндіруші | IR (Infineon Technologies) |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Сипаттама | IC REG LIN POS ADJ 400MA TO263-5 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TLE4251GNTMA1 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TLE4251GNTMA1 |
| Бренд: | IR (Infineon Technologies) |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Өндіруші: | IR (Infineon Technologies) |
| сериясы: | Automotive, AEC-Q100, OPTIREG™ |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| шығыс түрі: | Adjustable |
| реттеушілер саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (макс): | 40V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | Tracking |
| кернеу - шығыс (макс): | - |
| кернеудің төмендеуі (макс): | 0.52V @ 300mA |
| ток - шығыс: | 400mA |
| ток - тыныш (iq): | 300 µA |
| ток - қоректендіру (макс): | 20 mA |
| psrr: | 60dB (100Hz) |
| бақылау мүмкіндіктері: | Enable |
| қорғау ерекшеліктері: | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 150°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | PG-TO263-5-1 |
| MIC5249-3.0BMM-TR | IC REG LINEAR 3V 300MA 8MSOP | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MIC2211-JPBML-TR | IC REG LINEAR 2.5V/3V 10MLF | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LP2987IMMX-5.0 | IC REG LINEAR 5V 200MA 8VSSOP | 821 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LP3875EMPX-3.3/NOPB | IC REG LINEAR 3.3V 1.5A SOT223-5 | 842 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| FAN2513S30X | IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23-5 | 947 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MIC94355-SYMT-T5 | IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6TDFN | 947 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LP3855EMPX-1.8 | IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223-5 | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MIC37100-1.65BS TR | IC REG LINEAR 1.65V 1A SOT223-3 | 956 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NJU7211L50 | IC REG LINEAR -5V 100MA TO92-3 | 998 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT1084CP#PBF | IC REG LINEAR POS ADJ 5A TO3P | 952 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT9011-DDGJ6 | IC REG LIN 1.85V/1.85V TSOT23-6 | 820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NJM79L24UA | IC REG LINEAR -24V 100MA SOT89-3 | 871 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MIC5210-3.0/3.3BMM | IC REG LINEAR 3V/3.3V 8MSOP | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10834 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.