Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | L79L15ACD |
| LIXINC Part # | L79L15ACD |
| Өндіруші | STMicroelectronics |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Сипаттама | IC REG LINEAR -15V 100MA 8SO |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | L79L15ACD ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | L79L15ACD |
| Бренд: | STMicroelectronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Өндіруші: | STMicroelectronics |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| шығыс конфигурациясы: | Negative |
| шығыс түрі: | Fixed |
| реттеушілер саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (макс): | -35V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | -15V |
| кернеу - шығыс (макс): | - |
| кернеудің төмендеуі (макс): | - |
| ток - шығыс: | 100mA |
| ток - тыныш (iq): | 6 mA |
| ток - қоректендіру (макс): | 6.5 mA |
| psrr: | 39dB (120Hz) |
| бақылау мүмкіндіктері: | - |
| қорғау ерекшеліктері: | Over Temperature, Short Circuit |
| Жұмыс температурасы: | 0°C ~ 125°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-SO |
| L4987CPT120 | IC REG LINEAR 12V 200MA PPAK | 862 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AP1115AY50G-13 | IC REG LINEAR 5V 600MA SOT89-3 | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LD39115J10R | IC REG LINEAR 1V 150MA 4FLIPCHIP | 809 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AS1362-BTTT-18 | IC REG LIN 1.8V 300MA TSOT23-6 | 919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX1976AEZT300+T | IC REG LINEAR 3V 300MA TSOT23-6 | 832 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL9014AIRNCZ-T | IC REG LINEAR 3.3V/1.8V 10DFN | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT3060IDC-3.3 | IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8DFN | 994 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| STV8131 | IC REG LIN 5/8V 1A/1A 7HEPTAWATT | 836 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT9193-28GU5 | IC REG LINEAR 2.8V 300MA SC70-5 | 949 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NJM78L24A | IC REG LINEAR 24V 100MA TO92-3 | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCP1703T-3302E/CBVAO | IC REG LIN 3.3V 250MA SOT23A-3 | 829 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AS1375-BTDT-27 | IC REG LINEAR 2.7V 200MA 6TDFN | 878 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NJM2370R37-TE1 | IC REG LINEAR 3.7V 150MA 8VSP | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10813 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.