Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RP110N281D-TR-FE |
| LIXINC Part # | RP110N281D-TR-FE |
| Өндіруші | Rochester Electronics |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Сипаттама | IC REG LINEAR FIXED POS LDO REG |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RP110N281D-TR-FE ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RP110N281D-TR-FE |
| Бренд: | Rochester Electronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Өндіруші: | Rochester Electronics |
| сериясы: | RP110x |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| шығыс түрі: | Fixed |
| реттеушілер саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (макс): | 5.25V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 2.8V |
| кернеу - шығыс (макс): | - |
| кернеудің төмендеуі (макс): | 0.4V @ 150mA |
| ток - шығыс: | 150mA |
| ток - тыныш (iq): | 2 µA |
| ток - қоректендіру (макс): | - |
| psrr: | - |
| бақылау мүмкіндіктері: | Enable |
| қорғау ерекшеліктері: | Over Current |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | SC-74A, SOT-753 |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | SOT-23-5 |
| MIC5335-SNYMT-TR | IC REG LINEAR 2.85V/3.3V 6TMLF | 864 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NCP4687DH15T1G | IC REG LINEAR VOLT REG LDO 500MA | 1884 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLV74315PDQNR | IC REG LINEAR 1.5V 300MA 4X2SON | 985 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT3066IMSE-3.3#PBF | IC REG LINEAR 3.3V 500MA 12MSOP | 940 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TCR3DF275,LM(CT | IC REG LINEAR 2.75V 300MA SMV | 6783 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MIC5301-3.0YD5-TR | IC REG LINEAR 3V 150MA TSOT23-5 | 805 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RP111H331B-T1-JE | IC REG LINEAR 3.3V 500MA SOT89-5 | 881 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-1711A2J15-I6T1U | IC REG LIN 1.5/2.85V 150MA SNT6A | 998 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NCV8560SN500T1G | IC REG LINEAR 5V 150MA 5TSOP | 2636 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-13R1E33-I4T1U3 | IC REG LINEAR 3.3V 150MA SNT4A | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| UA78L12ACD | IC REG LINEAR 12V 100MA 8SOIC | 3290 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LP3981ILDX-2.7/NOPB | IC REG LINEAR 2.7V 300MA 6WSON | 27967 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MIC2211-PNYML-TR | IC REG LINEAR 3V/2.85V 10MLF | 881 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 76658 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.29000 | $0.29 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.