Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | XC6203P292MR-G |
| LIXINC Part # | XC6203P292MR-G |
| Өндіруші | Torex Semiconductor Ltd. |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Сипаттама | IC REG LINEAR 2.9V 400MA SOT23 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | XC6203P292MR-G ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | XC6203P292MR-G |
| Бренд: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Өндіруші: | Torex Semiconductor Ltd. |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| шығыс түрі: | Fixed |
| реттеушілер саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (макс): | 8V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 2.9V |
| кернеу - шығыс (макс): | - |
| кернеудің төмендеуі (макс): | 0.5V @ 200mA |
| ток - шығыс: | 400mA |
| ток - тыныш (iq): | 16 µA |
| ток - қоректендіру (макс): | - |
| psrr: | - |
| бақылау мүмкіндіктері: | - |
| қорғау ерекшеліктері: | Over Current |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | SOT-23 |
| TPS71733DRVR | IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6WSON | 7588 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT6221-PFTD-GT3 | IC REG LIN 3V/1.5V 300MA TSOT23 | 6813 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX1818EUT33#TG16 | IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT23-6 | 975 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-814A25AUC-BCPT2G | IC REG LINEAR 2.5V 100MA SOT89-5 | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC1173-2.8VOATR | IC REG LINEAR 2.8V 300MA 8SOIC | 877 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM9076S-5.0-NS | IC REG LINEAR FIXED POS LDO 5V | 889 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-1740G18-A4T2U4 | IC REG LINEAR 1.8V 100MA HSNT4-B | 840 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-1335J14-M5T1U3 | IC REG LINEAR 1.4V 150MA SOT23-5 | 809 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NCP161BMX280TBG | IC REG LINEAR 2.8V 450MA 4XDFN | 3360 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LP3982IMMX-2.82/NOPB | IC REG LINEAR 2.82V 300MA 8VSSOP | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AP7343D-13FS4-7B | IC REG LINEAR 1.3V 300MA 4DFN | 929 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SPX3819S-L/TR | IC REG LIN POS ADJ 500MA 8SOIC | 893 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XC6203E382MR-G | IC REG LINEAR 3.8V 400MA SOT23 | 960 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10918 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.30740 | $0.3074 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.