Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | NX1117C18Z,115 |
| LIXINC Part # | NX1117C18Z,115 |
| Өндіруші | Rochester Electronics |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Сипаттама | IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT223 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | NX1117C18Z,115 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | NX1117C18Z,115 |
| Бренд: | Rochester Electronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Өндіруші: | Rochester Electronics |
| сериясы: | - |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| шығыс түрі: | Fixed |
| реттеушілер саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (макс): | 20V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 1.8V |
| кернеу - шығыс (макс): | - |
| кернеудің төмендеуі (макс): | 1.2V @ 800mA |
| ток - шығыс: | 1A |
| ток - тыныш (iq): | 6 mA |
| ток - қоректендіру (макс): | - |
| psrr: | 68dB (120Hz) |
| бақылау мүмкіндіктері: | - |
| қорғау ерекшеліктері: | Over Current, Over Temperature |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | TO-261-4, TO-261AA |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | SOT-223 |
| MIC5235-3.3BM5 | IC REG LINEAR 150MA MICROCAP LDO | 946 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-1711A5025-I6T1U | IC REG LIN 2.5V/5V 150MA SNT6A | 1075 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT1761ES5-3.3#TRMPBF | IC REG LIN 3.3V 100MA TSOT23-5 | 25495 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL9008AIEHZ-T | IC REG LINEAR 2.75V 150MA SC70-5 | 906 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-1155B36-U5T1G | IC REG LINEAR 3.6V 500MA SOT89-5 | 882 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| BU28TD2WNVX-TL | IC REG LIN 2.8V 200MA 4SSON | 5489 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AP7365-18YG-13 | IC REG LINEAR 1.8V 600MA SOT89-3 | 3482 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-1135A35-U5T1G | IC REG LINEAR 3.5V 300MA SOT89-5 | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NCV8502D50R2G | IC REG LINEAR 5V 150MA 8SOIC | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-1315B16-A6T2U3 | IC REG LINEAR 1.6V 200MA HSNT6-B | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPS79901DRVRG4 | IC REG LIN POS ADJ 200MA 6WSON | 920 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX687CPA | IC REG LINEAR 3.3V 1A 8DIP | 5820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-1721A2512-I6T1U | IC REG LIN 1.2V/2.5V 150MA SNT6A | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 16736 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12000 | $0.12 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.