Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MIC5321-PPYMT-TR |
| LIXINC Part # | MIC5321-PPYMT-TR |
| Өндіруші | Roving Networks / Microchip Technology |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Сипаттама | IC REG LINEAR 3V/3V 6TMLF |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MIC5321-PPYMT-TR ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MIC5321-PPYMT-TR |
| Бренд: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Өндіруші: | Roving Networks / Microchip Technology |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| шығыс түрі: | Fixed |
| реттеушілер саны: | 2 |
| кернеу - кіріс (макс): | 5.5V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 3V, 3V |
| кернеу - шығыс (макс): | - |
| кернеудің төмендеуі (макс): | 0.1V @ 150mA, 0.1V @ 150mA |
| ток - шығыс: | 150mA, 150mA |
| ток - тыныш (iq): | 190 µA |
| ток - қоректендіру (макс): | - |
| psrr: | 75dB ~ 45dB (1kHz ~ 20kHz) |
| бақылау мүмкіндіктері: | Enable |
| қорғау ерекшеліктері: | Over Current, Over Temperature |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 6-UFDFN Exposed Pad, 6-TMLF® |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 6-TMLF® (1.6x1.6) |
| LD2981CU33TR | IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT89-3 | 3707 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-13A1F23-E6T1U3 | IC REG LINEAR 2.3V 1A 6HSOP | 878 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPPM0111DWPR | IC REG LINEAR 3.3V/1.5V 20SO | 31731 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SI-3012KD | IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO263-5 | 881 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPS76912QDBVRG4Q1 | IC REG LINEAR 1.2V 100MA SOT23-5 | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| UPC2918BT-E1-AY | IC REG LINEAR FIXED LDO REG | 3792 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPS7A3901DSCR | IC REG LINEAR POS/NEG ADJ 10WSON | 840 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AP7315-12FS4-7B | IC REG LINEAR 1.2V 150MA 4DFN | 90890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MC79L15CD | IC REG LINEAR -15V 100MA 8SOIC | 40263 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MIC29150-12WU-TR | IC REG LINEAR 12V 1.5A TO263-3 | 1783 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LD1086D2T15R | IC REG LINEAR 1.5V 1.5A D2PAK | 952 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R1501S038B-E2-FE | IC REG LINEAR 3.8V 1A 6HSOP | 923 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RP202N181B-TR-FE | IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-5 | 21843 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10914 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.79300 | $0.793 |
| 5000 | $0.66762 | $3338.1 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.