Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MIC37501-2.5BR |
| LIXINC Part # | MIC37501-2.5BR |
| Өндіруші | Rochester Electronics |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Сипаттама | IC REG LINEAR 2.5V 5A SPAK-7 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MIC37501-2.5BR ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MIC37501-2.5BR |
| Бренд: | Rochester Electronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Өндіруші: | Rochester Electronics |
| сериясы: | - |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| шығыс түрі: | Fixed |
| реттеушілер саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (макс): | 6V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 2.5V |
| кернеу - шығыс (макс): | - |
| кернеудің төмендеуі (макс): | 0.5V @ 5A |
| ток - шығыс: | 5A |
| ток - тыныш (iq): | - |
| ток - қоректендіру (макс): | - |
| psrr: | - |
| бақылау мүмкіндіктері: | Enable |
| қорғау ерекшеліктері: | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | SPak-7 (7 leads + Tab) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | S-PAK-7 |
| TLE4284DV50ATMA1 | IC REG LINEAR 5V 1A TO252-3-11 | 1223 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LP3985IM5-2.5 | IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5 | 2950 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NCP170BMX330TCG | IC REG LINEAR 3.3V 150MA 4XDFN | 300090967 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MIC5203-5.0BM5 | IC REG LINEAR LDO POS VOLT | 12164 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| BD30HA3MEFJ-ME2 | IC REG LINEAR 3V 300MA 8HTSOP | 3481 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM2931ACTVG | IC REG LIN POS ADJ 100MA TO220-5 | 3845265 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL9014IRCJZ-T | IC REG LINEAR 300MA 10DFN | 7430 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-1121B27MC-N2MTFG | IC REG LINEAR 2.7V 150MA SOT23-5 | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AP7343Q-33W5-7 | IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT25 | 93963 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC1262-5.0VDBTR | IC REG LINEAR 5V 500MA SOT223-3 | 2406 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADP160AUJZ-1.5-R7 | IC REG LINEAR 1.5V 150MA TSOT5 | 1321 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-13A1C16-A6T1U3 | IC REG LINEAR 1.6V 1A HSNT-6A | 880 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| KA78L08AZTA | IC REG LINEAR 8V 100MA TO92-3 | 4854 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11166 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.08000 | $2.08 |
| 192 | $2.08000 | $399.36 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.