Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CAT6217-250TDGT3 |
| LIXINC Part # | CAT6217-250TDGT3 |
| Өндіруші | Rochester Electronics |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Сипаттама | IC REG LIN 2.5V 150MA TSOT23-5 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CAT6217-250TDGT3 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CAT6217-250TDGT3 |
| Бренд: | Rochester Electronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Өндіруші: | Rochester Electronics |
| сериясы: | - |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| шығыс түрі: | Fixed |
| реттеушілер саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (макс): | 5.5V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 2.5V |
| кернеу - шығыс (макс): | - |
| кернеудің төмендеуі (макс): | 0.15V @ 150mA |
| ток - шығыс: | 150mA |
| ток - тыныш (iq): | 90 µA |
| ток - қоректендіру (макс): | - |
| psrr: | 64dB ~ 54dB (1kHz ~ 20kHz) |
| бақылау мүмкіндіктері: | Enable |
| қорғау ерекшеліктері: | Over Current, Over Temperature, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | TSOT-23-5 |
| XC6204B212MR-G | IC REG LINEAR 2.1V 150MA SOT25 | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LP3990TL-0.8/NOPB | IC REG LINEAR 0.8V 150MA 4DSBGA | 2247 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| FAN25800AUC33X-ON | IC REG LINEAR FIXED POS LDO REG | 6515 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-812C30AY-B2-U | IC REG LINEAR 3V 50MA TO92-3 | 960 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AP2111H-2.5TRG1 | IC REG LINEAR 2.5V 600MA SOT223 | 3686 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPS78228QDRVRQ1 | IC REG LINEAR 2.8V 150MA 6WSON | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT3027EDD#PBF | IC REG LINEAR POS ADJ 10DFN | 971 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT3065EMSE-1.5#PBF | IC REG LINEAR 1.5V 500MA 12MSOP | 933 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LP38855T-1.2/NOPB | IC REG LINEAR 1.2V 1.5A TO220-5 | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-1137D17-U5T1G | IC REG LINEAR 1.7V 300MA SOT89-5 | 922 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MIC5210-3.3YMM | IC REG LINEAR 3.3V/3.3V 8MSOP | 931 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NCV8606MN25T2G | IC REG LINEAR 2.5V 500MA 6DFN | 995 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MC79M15CDTRKG | IC REG LINEAR -15V 500MA DPAK | 8374 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 168982 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.29000 | $0.29 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.