Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MAX5024LASA+T |
| LIXINC Part # | MAX5024LASA+T |
| Өндіруші | Maxim Integrated |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Сипаттама | IC REG LIN POS ADJ 150MA 8SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MAX5024LASA+T ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MAX5024LASA+T |
| Бренд: | Maxim Integrated |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Өндіруші: | Maxim Integrated |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| шығыс түрі: | Adjustable (Fixed) |
| реттеушілер саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (макс): | 65V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 2.5V (5V) |
| кернеу - шығыс (макс): | 11V |
| кернеудің төмендеуі (макс): | 1.5V @ 150mA |
| ток - шығыс: | 150mA |
| ток - тыныш (iq): | 140 µA |
| ток - қоректендіру (макс): | - |
| psrr: | 54dB (100Hz) |
| бақылау мүмкіндіктері: | Enable, Hold, Reset |
| қорғау ерекшеліктері: | Over Temperature, Short Circuit |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-SOIC |
| REG103FA-A/500 | IC REG LINEAR POS ADJ DDPAK | 912 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT3014BMPS5#TRPBF | IC REG LIN POS ADJ 20MA TSOT23-5 | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RP154N006B-TR-FE | IC REG LIN 3.3V/1.8V 300MA SOT23 | 9252 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPS76725QDG4 | IC REG LINEAR 2.5V 1A 8SOIC | 838 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LDLN025M25R | IC REG LINEAR 2.5V 250MA SOT23-5 | 875 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-1333A1C-A4T2U3 | IC REG LIN 1.25V 275MA HSNT4-B | 901 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX883CSA | IC REG LIN POS ADJ 200MA 8SOIC | 1860 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPS7B6833QPWPRQ1 | IC REG LIN 3.3V 500MA 28HTSSOP | 2400 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| BA08ST | IC REG LINEAR 8V 1A TO220FP-3 | 959 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX6330TUR | IC REG LIN PRECISION SHUNT REG | 1245 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RP123K331D-TR | IC REG LIN 3.3V 250MA DFN1010-4 | 10815 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLV70533YFMT | IC REG LINEAR 3.3V 200MA 4DSLGA | 3904 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-13A1C12-A6T1U3 | IC REG LINEAR 1.2V 1A HSNT-6A | 891 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11966 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.34000 | $3.34 |
| 2500 | $1.83540 | $4588.5 |
| 5000 | $1.76640 | $8832 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.