Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | R1180Q131B-TR-FE |
| LIXINC Part # | R1180Q131B-TR-FE |
| Өндіруші | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| Санат | интегралдық схемалар › pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Сипаттама | IC REG LINEAR 1.3V 150MA SC82AB |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | R1180Q131B-TR-FE ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | R1180Q131B-TR-FE |
| Бренд: | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | pmic - кернеу реттегіштері - сызықтық |
| Өндіруші: | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| сериясы: | R1180x |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| шығыс конфигурациясы: | Positive |
| шығыс түрі: | Fixed |
| реттеушілер саны: | 1 |
| кернеу - кіріс (макс): | 6V |
| кернеу - шығыс (мин/тұрақты): | 1.3V |
| кернеу - шығыс (макс): | - |
| кернеудің төмендеуі (макс): | 1.1V @ 150mA |
| ток - шығыс: | 150mA |
| ток - тыныш (iq): | 1.5 µA |
| ток - қоректендіру (макс): | - |
| psrr: | - |
| бақылау мүмкіндіктері: | Enable |
| қорғау ерекшеліктері: | Over Current |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | SC-82A, SOT-343 |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | SC-82AB |
| MAX5087BATE/V+T | IC REG LIN POS ADJ 400MA 16TQFN | 816 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| REG103FA-3 | IC REG LIN 3V 500MA DDPAK/TO263 | 14945 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LP8345CLD-2.5/NOPB | IC REG LINEAR 2.5V 500MA 6WSON | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-1132B43-U5T1U | IC REG LINEAR 4.3V 300MA SOT89-5 | 882 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPS79918QDDCRQ1 | IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-5 | 30141 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NCV511SN25T1G | IC REG LINEAR 2.5V 150MA 5TSOP | 891 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-817B12AUA-CWBT2G | IC REG LINEAR 1.2V 20MA SOT89-3 | 911 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LP3991TLX-1.8/NOPB | IC REG LINEAR 1.8V 300MA 4DSBGA | 3924 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT1761ES5-BYP#TRPBF | IC REG LIN POS ADJ 100MA TSOT23 | 18414 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MIC5245-3.0BM5TR | IC REG LINEAR MICROCAP CMOS LDO | 1845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MPQ2013AGQ-5-AEC1-Z | IC REG LINEAR 5V 150MA 8QFN | 919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-1312D30-A4T2U3 | IC REG LINEAR 3V 150MA HSNT4-B | 886 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-1312A24-M5T1U3 | IC REG LINEAR 2.4V 150MA SOT23-5 | 838 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10980 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.23055 | $0.23055 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.